O projekte

„Ak uvidíš niečo lepšie ako máš, prečo by si to nevymenil.“
J.A. Komenský
Vychutnajte si novú, exkluzívnu kvalitu života, ktorú so sebou prináša Komenského rezidencia. Vyspelé bývanie v sebe zahŕňa okrem moderných technológií aj výnimočné architektonické stvárnenie bývalej budovy Stavebnej fakulty.

Filozofia

Komenského filozofické otázky sa sústreďujú na súvislosť zmyslu všetkého bytia. Aj my preto vytvárame nový domov v centre Žiliny, kde je všetko nablízku, kde jeho noví obyvatelia nebudú len prežívať, ale žiť svoj život naplno. Namiesto času stráveného pri presunoch z okrajových častí mesta sa budete môcť naplno venovať spoločenskému a kultúrnemu životu, svojim rodinám, svojmu profesnému a osobnostnému rozvoju v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti.

Vízia

Myšlienkou developera je zmeniť prostredie a získať novú tvár tejto výnimočnej lokality, ktorá spája široký Bulvár s historickým centrom mesta plným obchodov, malých kaviarní, voňavého jedla a letných terás. Vidíme kvalitnejší životný priestor so spokojnými obyvateľmi žijúcimi v krajšom domove v harmónii so svojimi rodinami, ktorý sme im spoločne vytvorili.

Jan Amos Komenský ( 1592 – 1670)

Bol pedagóg, jazykovedec, prírodovedec, humanista, filozof, politik, ktorý mal slovenských predkov. Neskôr po vyštudovaní teológie opustil Moravu a pustil sa putovať po Európe. Zavádzal úplne nové spôsoby v školskej dochádzke, kde okrem iného hlásal, že školská dochádzka musí byť povinná pre každé dieťa, či je bystré alebo hlúpe, bohaté alebo chudobné.

„Opakovanie je matkou múdrosti“ a „škola hrou“ sú revolučné myšlienky, ktorými preslávil svoju dobu a svojim dielom, názormi a pedagogickou činnosťou sa zaradil medzi najvýznamnejšie osobnosti svetovej pedagogiky.

Veríme, že Komenského Residencia taktiež predstihne svoju dobu a stane sa ideálnym a komfortným bývaním aj pre budúce generácie.

„Ak uvidíš niečo lepšie ako máš, prečo by si to nevymenil.“ J.A. Komenský Vychutnajte si novú, exkluzívnu kvalitu života, ktorú so sebou prináša Komenského Rezidencia.

Kontakt

Predaj projektu zastrešuje renomovaná realitná kancelária MGM pôsobiaca na Slovensku od roku 1997.

Vysokoškolákov 33 A, 010 01 Žilina

0800 110 100

info@komenskeho.sk

Iné

Naši makléri sú pripravení zodpovedať všetky otázky, ktoré vás budú zaujímať ohľadom tohto projektu.