Lokalita

Potenciál lokality sa výstavbou Komenského rezidencie využije naplno. Komenského rezidencia sa nachádza v pešej vzdialenosti od historického centra Žiliny a Bulváru, ktoré majú svoju špecifickú atmosféru avšak s priamym dopravným napojením na všetky smery mestského obchvatu.
Blízkosť viacerých škôlok, základných či stredných škôl, obchodných centier Aupark a Mirage, divadiel, nemocnice, polikliniky, polície, mestského úradu a Bôrického parku všetko do 15 minút chôdze vytvára z tejto lokality a nového bývania žiadanú destináciu bez ohrozenia svojej investície do budúcnosti.

Park Bôrik

„Telo nech každodenné svoje hýbanie má.“
J.A. Komenský
Relaxujte a športujte v najnovšom a najkrajšom Žilinskom parku Ľudovíta Štúra (Bôrický park), ktorý je na skok, 8 min. chôdzou od KR. Čas tu môžete tráviť aktívne, na korčuliach, bicykli či v cross fit zóne alebo pasívne prechádzkou a  vychutnávaním pravej talianskej zmrzliny - gelato pri pohľade na fontánu a okolitú zeleň. Na svoje si tu prídu aj mamičky a deti šantiace na jednom z viacerých detských ihrísk.

byty

3D

Park Bôrik
Mariánske námestie

Mariánske námestie

„Nikto sa nerodí pre seba, všetci sa rodia pre ľudskú spoločnosť.“
J. A. Komenský
Nasávajte staromeskú atmosféru Mariánskeho námestia plného útulných kaviarní, obchodov a letných terás, umocnenú  históriou z 13 stor. s gotickými kamennými pivničkami a laubňami, ktoré je od roku 1987 vyhlásenou pamiatkovou rezerváciou.

byty

3D

Mariánske námestie

„Ak uvidíš niečo lepšie ako máš, prečo by si to nevymenil.“ J.A. Komenský
Vychutnajte si novú, exkluzívnu kvalitu života, ktorú so sebou prináša Komenského Rezidencia.

Kontakt

Predaj projektu zastrešuje renomovaná realitná kancelária MGM pôsobiaca na Slovensku od roku 1997.

Vysokoškolákov 33 A, 010 01 Žilina

0800 110 100

info@komenskeho.sk

Iné

Naši makléri sú pripravení zodpovedať všetky otázky, ktoré vás budú zaujímať ohľadom tohto projektu.